Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
VII Konkurs Wiedzy o Rodzinie - wyniki Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 20 Marzec 2016 18:42

W dniu 14 marca odbył się w naszej szkole VII Konkurs Wiedzy o Rodzinie. Tematem tegorocznego Konkursu był czas dojrzewania człowieka. Do Konkursu zgłosiło się 18 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta.
 
Zwyciężyła Justyna Pura z Zespołu Szkół Technicznych. Drugie miejsce zajęła Magdalena Olchowik z XIV Liceum Ogólnokształcącego. Trzecie miejsce przypadło Aleksandrze Krajewskiej z V Liceum Ogólnokształcącego, a czwarte Krzysztofowi Ejsmont z Zespołu Szkół Mechanicznych.
 
Zwycięzcy, oprócz dyplomów, otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe. Jednak, my – organizatorzy – gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział  w zmaganiach konkursowych. Przeczytana lektura i własne przemyślenia na pewno pozostaną na długo w pamięci i będą pomocne w podejmowaniu różnych decyzji.

Poniżej przedstawiamy tabelę z punktacją dla  wszystkich uczestników. W części artystycznej odbył się wspaniały pokaz talentów uczniów naszej szkoły: Szymon Chojnowski i Jakub Oleńczuk ugotowali i wspaniale podali żurek oraz polędwicę gotowaną  sposobem sous - vide, Jakub Bursa pokazał, na czym polega flambirowanie deseru, Katarzyna Czaczkowska, Magdalena Kozłowska i Agnieszka Goszczyk pokazały, jak nakryć świątecznie stół oraz zaśpiewali: Magdalena Cieśluk, Michał Frejtag i Dawid Gałażewicz. Nad nagłośnieniem czuwali Karol Chitruk i Kamil Zalewski. Zdjęcia robił Kamil Trykoszko.


Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni książkami i gadżetami, które zapewnili sponsorzy: Urząd Miasta Białegostoku, Urząd Marszałkowski, Białostockie Zakłady Graficzne, firma KAN, firma ECO – PARTNER, firma Adampol oraz firma Michael Huber Polska.
 
Ciesząc się z udanej siódmej edycji Konkursu już teraz zapraszamy na kolejną – za rok.
 
Organizatorzy
 
-----------------

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Poniedziałek, 21 Marzec 2016 21:22