Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Uwolnij książkę - vol. 3 Drukuj Email
Sobota, 02 Styczeń 2016 14:45

 

 

Zgodnie ze szlachetną tradycją Zespołu Szkół Gastronomicznych odbyła się kolejna, już trzecia edycja akcji pt. „Uwolnij Książkę”. W ramach propagowania czytelnictwa nauczyciele i uczniowie otrzymali za darmo książki. Zarówno data i godzina była długo skrywana, beneficjentami happeningu zostali ci szczęśliwcy, którzy akurat tego dnia byli w szkole.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji ZSG za umożliwienie nauczycielom bibliotekarzom bycia kreatywnym oraz uczniom, którzy pomogli w organizacji, czyli: Natalii Minko (II TE), Michałowi Jeżowi oraz Michałowi Kaliszewskiemu (obaj III TG).

 Nauczyciele bibliotekarze

Poniżej przedstawiamy zdjęcia obdarowanych Cool