Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Spotkanie opłatkowe 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 20 Grudzień 2015 23:14
 

„Bóg się rodzi - moc truchleje!”

18 grudnia 2015r. odbyło się spotkanie opłatkowe Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. Jak co roku przybyli nauczyciele, pracownicy, emerytowani nauczyciele i pracownicy, przedstawiciele Rady Rodziców i uczniowie.

Dyrektor Szkoły - Pan Marek Józefowicz przywitał wszystkich zgromadzonych i złożył życzenia. Usłyszeliśmy też miłe słowa z ust przedstawiciela rodziców - Pani Agnieszki Młynarczyk. W imieniu Samorządu Uczniowskiego głos zabrał przewodniczący, Kamil Trykoszko.

Młodzież przygotowała piękne życzenia Bożonarodzeniowe i symboliczne upominki wręczone Dyrekcji. Spotkanie poprowadził Ksiądz Stanisław, a młodzież naszej szkoły pięknie zaśpiewała kolędy.

Najważniejszym momentem każdej Wigilii jest odczytanie fragmentu Ewangelii o Bożym Narodzeniu w Betlejem. Nawiązując do słów Ewangelii Ksiądz Stanisław przypomniał nam, że spotkaliśmy się ze względu na Narodziny Jezusa. To wydarzenie przypomina,  że należy  dzielić się miłością, na co dzień stawiać Boga na pierwszym miejscu.

W czasie koncertu kolęd dzieliliśmy się poświęconym opłatkiem i składaliśmy  sobie życzenia pełne radości, nadziei i Bożego  błogosławieństwa. Po życzeniach czekały na nas wykwintne i smaczne potrawy wigilijne przygotowane przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.
 
Cieszymy się, że razem mogliśmy spędzić czas w ten piękny grudniowy wieczór. Serdeczna atmosfera sprawiła, że nasze serca przepełniła radość.
 
Teraz wszyscy w domach będziemy oczekiwać Wigilii, którą spędzimy ze swoimi bliskimi, tak drogimi naszym sercom.

Barbara Hryniewicz, Joanna Szydłowska


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zmieniony: Niedziela, 20 Grudzień 2015 23:26