Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 20 Październik 2015 05:49

"To, co dostajesz osiągając swoje cele nie jest tak ważne jak to,

kim się stajesz osiągając je."

Henry David Thoreau


W dniu 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów.
W tym dniu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali Grono Pedagogiczne i Pracowników szkoły z życzeniami sukcesów i radości z wykonywanej pracy, wręczając lizaki w kształcie serca z dołączonymi cytatami poezji.

Uroczysta Akademia rozpoczęła się od wystąpienia przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego, Magdy Cieśluk z kl. IVTA, która w imieniu młodzieży wyraziła wdzięczność Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za codzienny trud, poświęcenie, pracę, życząc pomyślności, spokoju, cierpliwości, uśmiechu i satysfakcji z wykonywania tego zaszczytnego zawodu. Przedstawiciele Samorządu wręczyli wiązanki kwiatów Dyrekcji i kierownictwu naszej szkoły.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Marek Józefowicz, przekazując życzenia Radzie Pedagogicznej i całej społeczności szkolnej w imieniu swoim, kierownictwa szkoły, a także Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku.
Najbardziej szczególnym momentem było wręczenie nagród Dyrektora Szkoły. Pan dyrektor wspólnie z Panią wicedyrektor Jolantą Żurawską wręczyli nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły.
 
Pan Dyrektor podziękował za dotychczasową pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom, życząc dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.
 
W części artystycznej spotkali się uczniowie już doświadczeni "na scenie estradowej" i pierwszoklasiści, zwłaszcza uczniowie klasy I TE. Brawo za odwagę i udany debiut!
 
Roksana Puzan z kl. IV TB zaśpiewała swoją wersję piosenki Renaty Przemyk - z nieco innymi słowami - "Szkołę zesłał Bóg".
Magda Cieśluk z kl. IV TA refleksyjnie i dojrzale wykonała piosenkę "Czas nas uczy pogody", Dagmara Benecka z kl. I TE i Łukasz Suchocki z kl. II TF poradzili sobie aktorsko w scence kabaretowej.

Dawid Gałażewicz z kl. IV TE wykonał autorską piosenkę o Gastronomiku z osobistym podziękowaniem swoim nauczycielom za wsparcie i wyrozumiałość.
 
Wspomnienie lata zawarli w piosence "Bieszczadzkie reggae" Klaudia Tyniewicka, Michał Borowski (gitara) z kl. II TF, Magda Cieśluk z kl. IV TA, Monika Pełszuk z kl. I TD., Dagmara Benecka z kl. I TE.

Kamila Baranowska z kl. II TA zachwyciła publiczność tańcem mażoretki, a Katarzyna Sopek z kl. II TE znakomicie odegrała z Dawidem Jankowskim z kl. I TE rolę zatroskanej mamy i żony w skeczu kabaretowym.
 
W rytmach zumby zaprezentowali się:

Zuzanna Pierzchało z kl. I TE – liderka grupy
Dagmara Benecka z kl. I TE
Marta Barszczewska z kl. I TE
Natalia Olendzka z kl. I TE
Justyna Tekień z kl. I TE
Ewelina Walo z kl. I TE
Monika Pełszuk z kl. I TD.
Katarzyna Sopek z kl. II TE
i Michał Borowski z kl. II TF
 
Były także i poważniejsze, liryczne momenty – piękne interpretacje poetyckie w wykonaniu Natalii Minko z kl. II TE, Anny Krawczuk z kl.IV TD i Bartka Gąsiniaka z kl. I TE.
 
Całość prowadzili – Katarzyna Bykowska, Marcin Gemski i w finale Hubert Tulkis – reprezentanci kl. I TE.
 
Wszyscy wykonawcy zaśpiewali finałową piosenkę o naszej szkole.
 
Część artystyczną przygotowano pod kierunkiem P. Jolanty Baranowskiej.
 
Aranżację sali i dekoracje zawdzięczamy Katedrze Nauczania Religii.
 
Fotorelację zrealizował P. Arkadiusz Noskowicz.
 
Pomoc techniczną i organizacyjną zapewnili: Paweł Wróblewski z kl.IV TE, Marta Miszczuk z kl. II TE, Ula Lipnicka z kl. I TE.

Organizatorzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Wtorek, 20 Październik 2015 06:04