Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Finał akcji - Kilometry Dobra Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 11 Czerwiec 2015 20:57

Podobnie jak w ubiegłym roku, nasza szkoła wzięła udział w akcji Kilometry Dobra. W ostatnim tygodniu maja przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na utworzenie Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego dla dzieci niepełnosprawnych z naszego regionu, który powstaje w Supraślu.
 
Finałem akcji w naszej szkole było piątkowe spotkanie naszej młodzieży z panem Klaudiuszem Matusznym, ratownikiem medycznym, który zaprezentował zasady udzielania pierwszej pomocy. W trakcie prezentacji odbyła się kwesta, w czasie której mogliśmy ostatni raz wesprzeć powstający Ośrodek.

W finale miejskim akcji, który odbył się 31 maja na Rynku Kościuszki naszą szkołę reprezentował Dawid Gałażewicz z klasy III TE, który przed zebraną publicznością wykonał swoje najlepsze utwory.
 
Wszystkim, którzy wsparli naszą tegoroczną akcję jeszcze raz całym sercem DZIĘKUJEMY!!!
 
Organizatorzy:
Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Caritas, Biblioteka Szkolna