Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
X konkurs - "Planer Kariery" Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 05 Maj 2015 18:30

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku serdecznie zaprasza uczniów białostockich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w X edycji Konkursu „Planer Kariery”.

Celem Konkursu jest stworzenie przez ucznia przy pomocy opiekuna (nauczyciela, pedagoga) planu działania, dotyczącego własnej ścieżki edukacyjnej oraz kariery zawodowej w perspektywie wykonywania wymarzonego zawodu.

Prace konkursowe w formie papierowej i elektronicznej (e-mail) z dopiskiem PLANER KARIERY – X edycja, należy składać lub przesyłać do LCDZ w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, ul. Sokólska 1, 15 - 865 Białystok do dnia 29 maja 2015r.

>>> szczegółowe informacje <<<