Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Dawid Stankiewicz - ekspert mBank-u Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Maj 2014 22:01
 
Dawid Stankiewicz - ekspert ds. klientów strategicznych w mBank-u.

Dwie klasy czwarte – IV TD i IV TF – miały okazję poznać absolwenta naszej szkoły pana Dawida Stankiewicza, dziś pracownika banku, eksperta ds. klientów strategicznych.  

 


Dawid (pozwolę sobie tak o nim mówić, gdyż sama Dawida uczyłam) opowiedział nam o swoim doświadczeniu zawodowym od chwili ukończenia szkoły zawodowej o profilu kucharz. Dzięki swojej kreatywności, jeszcze będąc uczniem naszej szkoły, przeżył małą przygodę z  telewizją. W Warszawie na planie programu telewizyjnego spotkał się „oko w oko” z Wojciechem Manem i Krzysztofem Materną. Pracował, zdał maturę, ukończył studia, zdobywał kolejne doświadczenia na różnych stanowiskach. Praca, którą obecnie wykonuje, wymaga wiedzy ekonomicznej związanej ściśle z bankowością. Dzięki wytrwałości w dążeniu do celu Dawid otrzymuje angaże na coraz to wyższe stanowiska w banku.

W rozmowie z naszymi uczniami Dawid podkreślił znaczenie pracy w wolontariacie i nauki języków obcych.  Sam, choć pracuje w banku, potrafi znaleźć czas na działalność społeczną.   

Uczniowie zwrócili uwagę na jego nienaganny ubiór, wysoką  kulturę osobistą oraz interesujący przekaz treści.


Jesteśmy dumni z tego, że nasi absolwenci zajmują tak wysokie stanowiska, i to nie tylko w branży gastronomicznej. Cieszy też fakt, że chętnie przyjmują nasze zaproszenia na lekcje. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni.

Ewa Olendzka
Zmieniony: Wtorek, 20 Maj 2014 18:47