Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Gastronomik współorganizatorem V Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Olimpiad Specjalnych. Drukuj Email
Niedziela, 25 Wrzesień 2016 12:55Od piątku do niedzieli (16 – 18.09.2016) na kortach w Zwierzyńcu rozgrywane były zawody tenisowe osób z niepełnosprawnością intelektualną. Po raz kolejny nasza szkoła czynnie włączyła się w ich organizację i przeprowadzenie. Jak zwykle najwięcej pochwał zebrali wolontariusze – uczniowie naszej szkoły. Trenerzy i goście z innych miast docenili przede wszystkim ich profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Zawodników ujęła z kolei wspaniała atmosfera.
Turniej rozgrywany był w grupach sprawnościowych. Po zakończeniu gier zawodnicy udekorowani zostali medalami i wstążkami uczestnictwa. Dekoracji dokonywał dyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych Pan Marek Józefowicz. Na zakończenie wszyscy uczestnicy poczęstowani zostali wspaniałym tortem, który przygotowali na zajęciach uczniowie Gastronomika.
Osobą odpowiedzialną za stronę sportową Turnieju był Pan Błażej Siwiec, wicedyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku