Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Warto przeczytać-uczniowe ZSG polecają Drukuj Email
Piątek, 23 Marzec 2018 12:45

Z cyklu „Warto przeczytać- uczniowie ZSG polecają” tym razem zapraszamy do przeczytania recenzji Kacpra Guziejko z klasy IZA.
Witam serdecznie. Gorąco zachęcam do przeczytania książki Paula Doberty'iego pt. "Templariusz". Poznałem zarówno część pierwszą, jak i drugą. Samo dzieło jest dla osób interesujących się klimatem wypraw krzyżowych. Fikcja literacka przedstawiona przez autora genialnie miesza się z prawdziwymi osobami i miejscami. Według mojego skromnego zdania książka świetnie ilustruje życie samego zakonu templariuszy i jest całkiem niezłym świadectwem historii. Czytało się to świetnie i niejednokrotnie wrócę do tej książki. Polecam każdemu kto gustuje zarówno w historii, jak i kryminałach. Nic dodać, nic ująć - tylko przeczytać!

Kacper Guziejko IZA

                                                                                                     Nauczyciele Bibliotekarze

Zmieniony: Piątek, 23 Marzec 2018 18:41