Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Zbieramy nakrętki! Drukuj Email
Wtorek, 24 Październik 2017 09:00
Pomagając innym pomagasz sobie!

Kolejny rok zbieramy nakrętki pomagając niepełnosprawnym dzieciom: 11-letniej Emilce Pietruczuk oraz 7-letniemu Tomkowi Citko.

Bardzo dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc i jednocześnie prosimy o kontynuowanie współpracy w imię wyższego dobra. Pomaganie innym niesie ze sobą szeroki wachlarz pozytywnych wartości – uszlachetnia serce, inspiruje do uśmiechu i stawania się lepszą wersją samego siebie każdego dnia. Ze względu na charytatywny wymiar akcji uczestnictwo jest bezinteresowne!

Ps. Dla najbardziej zaangażowanych wychowawcy przewidzieli nagrody w postaci punktów.

Gwarantujemy Wam -  10 pkt za jednorazowy udział w akcji. Każdy ma prawo do trzykrotnego udziału  w różnych formach aktywności (max 30 pkt przyznawanych raz w semestrze).                                         

Nakrętki proszę wrzucać do skrzynki przy wejściu do szatni.

 koordynator akcji – Joanna Kurszel (biblioteka szkolna)
Zmieniony: Środa, 25 Październik 2017 13:01