Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 19 Marzec 2018 10:43
Konkurs: Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości powstał z inicjatywy studentów aktywnie realizujących się w Studenckim Forum Business Centre Club, którzy chcieli pomóc swoim młodszym kolegom oraz umożliwić im bardziej świadomy start w kolejny etap w swoim życiu.

Pokazuje on, jak cenna może okazać się wiedza zdobywana na zajęciach z Podstaw Przedsiębiorczości w szkołach, a także podczas samodzielnej nauki. Najbardziej istotna jest tu pomysłowość, która wsparta podstawowymi narzędziami i modelami ekonomicznymi prowadzi do najtrafniejszych rozwiązań . Udowadnia również, jak ważna jest umiejętność pracy w grupie oraz dostosowywanie się do zmieniającego się otoczenia. Uczestnicy, poprzez twórczą pracę w grupach, rozwiązują problemy, z którymi stykają się na co dzień przedsiębiorcy w rzeczywistych warunkach biznesowych.
Celem konkursu jest kształtowanie postawy przedsiębiorczego człowieka oraz rozwój umiejętności interpersonalnych. Analizowanie konkretnych sytuacji z życia – casestudy.

W konkursie biorą udział zespoły trzyosobowe, w których wszyscy uczniowie uczęszczają do jednej szkoły. Każdy zespół musi posiadać opiekuna, którego dane podawane są przy wysyłaniu zgłoszenia. Rozwiązania należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.najlepsze-zajecia.pl do 30 marca 2018 roku.

Barbara Wysocka