Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Kolejny film uczniów ZSG Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 21 Październik 2015 23:20

Z radością informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych biorą udział w konkursie pt.: „Książki naszych marzeń”. Organizatorem jest Ministerstwo Edukacji Narodowej, a uczestnicy mają za zadanie nakręcić film, w którym udzielą odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego chcą otrzymać książki?”.
 
Nasi wychowankowie bardzo się starali, a owoc swojej pracy nazwali: „Książka jest językiem wszystkich” – gorąco zachęcamy do oglądania i trzymania kciuków ! Jednocześnie dziękujemy następującym uczniom:

  • Kamila Witkowska (III ZA)
  • Agnieszka Piłaszewicz (III TD)
  • Natalia Minko (II TE)
  • Agata Wołyńcewicz (III TF)

 

Z wielkim żalem informujemy, że ze względu na rygorystyczne wymogi konkursowe (film nie może trwać dłużej niż 60 sekund) nie udało się umieścić wszystkich wypowiedzi chętnych uczniów, aczkolwiek są dostępne na youtube.com pod hasłem „zsg filmy”. Bardzo dziękujemy jednak wszystkim z poniższej listy:

  • Magdalena Sidorowicz (III TD)
  • Emilia Dobrowolska (IIZD)
  • Kheda Bolatova (IIZD)
  • Konrad Kozioł (IIITD)

 

 

Nauczyciele bibliotekarze

Zmieniony: Środa, 21 Październik 2015 23:37