Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Spotkanie z księdzem Adamem Anuszkiewiczem Drukuj Email
Czwartek, 17 Styczeń 2019 13:45
W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. Otóż we wtorek (15 grudnia) o godz. 13.45 w ZSG odbyło się spotkanie z ks. Adamem Anuszkiewiczem. Po uroczystym przywitaniu Dyrektora Szkoły, nauczycieli oraz uczniów, Ksiądz wygłosił monolog, którym porwał tłumy. Uczniowie z zapartym tchem słuchali wypowiedzi przepełnionej szerokim spektrum emocji. Nie zabrakło poczucia humoru, elementów autoironii oraz przede wszystkim wymiaru edukacyjnego. Zgromadzeni goście mieli okazję posłuchać twórczości artystycznej Księdza, zadać pytania, a nawet pośpiewać w radosnym tonie. Uważamy, że takie spotkania bardzo pobudzają do refleksji i ubogacają duchowo nasze wnętrze. Z pewnością w przyszłości można się spodziewać z naszej strony wizyt kolejnych osób takiego formatu jak ks. Adam Anuszkiewicz. Należy również nadmienić, że spotkanie poprowadziła nasza koleżanka Ania Laura Białkowska z klasy I TE, która doskonale wywiązała się z powierzonej funkcji (pomimo debiutu scenicznego w młodym wieku). Jednocześnie dziękujemy za obsługę techniczną Dominikowi Kolczykiewiczowi z klasy III TC, na którego zawsze możemy liczyć. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji którą wykonał Jakub Sowul.
 
 Samorząd Uczniowski